+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Купівля і доставка матеріалу

15 квітня 2013р.

Після того як склали специфікацією, займаємося закупівлею матеріалів. Матеріали для електромонтажу, монтажу систем опалення і водопроводу купуємо в спеціалізованих гуртових магазинах де в нас є хороші знижки. Якщо порівнювати з Епіцентром, то матеріали обійдуться значно дешевше.

Це стосується і чорнових матеріалів для ремонтних робіт таких як гіпсокартон, шпаклівка, профілі, саморізи. Але вони купуються в інших гуртових магазинах. Для цього навіть не потрібно відвідувати їх. Для купівлі цих матеріалів достатньо буде зателефонувати і вони все привезуть разом із товарною накладною по якій потрібно буде розрахуватися.

Всі матеріали ми купуємо якісні і перевірених брендів. До якості матеріалів для електромонтажу і систем опалення і водопроводу необхідно віднестися досить серйозно. Перш за все це безпека. Неякісний і дешевий провід може перегоріти в стіні в будь-який момент, і що тоді робити якщо на стінах вже нанесений оздоблювальний матеріал? Це саме стосується і труб опалення і водопроводу. Тому, дорогі замовники, завжди прислухайтеся до майстрів, а не шукайте де зекономити.

Купівлею чистових матеріалів ви займаєтеся самостійно. Це купівля керамічної плитки, фарби, ламінату, плінтусів, багет, світильників, розеток і вимикачів. Якщо в вас дизайнерський ремонт, то допомагає в виборі матеріалів дизайнер, якщо ви таку послугу в нього замовили. В цьому випадку доставкою займаються магазини де ви купуєте матеріал. В цих магазинах можна замовити доставку на конкретну дату і вказати в який час доставити. Це може бути в першій половині дня або в другій.


Всі транспортні витрати оплачуються окремо, тому перевізнику який надавав дану послугу.

Після того як матеріал привезли на об’єкт ми його піднімаємо на поверх. Часто користуємося послугами вантажників, матеріали в меншій кількості піднімаємо своїми силами. З прейскурантом цін на вантажні послуги ви можете ознайомитися тут.