+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Якими роботами ми займаємося

15 квітня 2013р.

Ми виконуємо всі ремонтні роботи «під ключ». Що це означає? Що найнявши нас, вам не потрібно більше нікого шукати. І в цьому є дуже великий позитив для замовника.

В нас часто бувають випадки, коли до нас на об’єкті робили опалення і водопровід. Труби як слід не втоплюють в стіни, а навіщо, вони ж не будуть займатися оздоблювальними роботами. А ми за ними переробляємо. І таких прикладів можна назвати безліч, тому краще щоб всі ремонтні роботи виконувала одна бригада, де всі працівники працюють в унісон під чітким керівництвом бригадира.

Послідовність робіт які ми виконуємо.

Спочатку робимо всі демонтажні роботи, якщо необхідно муруємо нові перестінки. Після чого монтуємо систему опалення і водопровід. Далі заливаємо стяжку. На цю роботу часто залучаємо іншу бригаду яка виконує суху машинну стяжку. Вона перед звичайною має ряд переваг так і недоліків.

Наступним етапом є електромонтаж, під час цих робіт стяжка висихає і можна завозити на об’єкт гіпсокартон і сухі будівельні суміші. Після чого робимо весь чорновий ремонт, під час нього плиточник викладає плитку в санвузлах.

Кінцевими будуть чистові роботи, це фарбування, поклейка шпалер, нанесення декоративних штукатурок тощо. Далі встановлюємо двері. Двері встановлюють майстри того магазину, де ви їх купували.

 

Які об’єкти беремо виконувати?

Також хотілося б поговорити про об’єми робіт. Нам часто телефонують і пропонують зробити ремонт в коридорі або в санвузлі. Так ось, ми дрібним ремонтом не займаємося. Перевага надається ремонту «під ключ», або тим об’єктам де мінімальна вартість ремонтних робіт не є нижчою за 10’000грн.

З чим це пов’язано?

Візьмемо для прикладу ремонт в коридорі і порівняємо його з ремонтом однокімнатної квартири. По часу, ці два ремонти будуть тривати однаково або практично одинаково. Так як перший  день маляр прийде на пів дня і зашпаклює стіни і стелі стартовою шпаклівкою в коридорі. Далі мінімум день необхідно щоб висохло. Після чого наносимо фінішну шпаклівку і так далі. А на іншому об’єкті маляр буде працювати цілий робочий день і коли в нього буде сохнути шпаклівка в першій кімнаті, він буде шпаклювати другу. Вартість цих двох ремонтів буде відрізнятися в декілька разів, при чому,час потрачений практично не відрізнятиметься.

Це не розповсюджується на наших постійних клієнтів. Якщо замовник, який раніше в нас замовляв ремонтні послуги, захоче перефарбувати коридор або замінити розетку, ми з залюбки це зробимо.