+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Калькулятор вартості:

Площа м2
м2
Тип стелі
Кількість світильників
Форма стелі
Вартість монтажу з матеріалами:
грн

А що виберете Ви?

Стелі з
гіпсокартону:

Довго і складно

Складний монтаж гіпсокартонної стелі, шпаклювання, проклейка швів, фарбування. Необхідність закупівлі, доставки та розвантаження матеріалів, вивіз сміття. Цей фронт робіт виконується 3-4 робочих дня.

Дороговато буде

На даний момент вартість монтажу стелі з гіпсокартону і всі малярні роботи коштують 280 грн за м². Сюди ще необхідно додати вартість матеріалу і виніс на поверх. І в кінцевому результаті стеля з гіпсокартону виходить в два рази дорожчою ніж натяжна.

Факти не на користь

Стеля з гіпсокартону може деформуватися від вологи і боїться затоплень, можлива поява тріщин на швах, це особливо актуально в нових будинках.

Швидкий монтаж

Швидко, без пилу і бруду. Всі матеріали надає наша організація. Монтаж натяжної стелі виконується не цілий робочий день.

Економить гроші

Вартість натяжної стелі з монтажем коштує від 220грн за м². При цьому вона виглядає дорого і красиво.

І ще декілька переваг

Натяжна стеля не боїться вологи і миючих засобів, не тріскає, не міняє структуру і колір.

Замовте монтаж вже сьогодніЧому ми почали займатися натяжними стелями?

Наша бригада «Ремонт люкс» створена в 2011 році. До того працювали в інших бригадах або фірмах. Всі ці роки займалися внутрішнім оздобленням квартир, офісів і котеджів. Натяжні стелі не робили, так як думали , що цими роботами повинні займатися вузько направлені спеціалісти.

Весь цей час ми спостерігали як інші бригади роблять натяжні стелі. В одних балон з газом пропускає, в інших немає драбини, в нас позичають.  Про таку розкіш як пилосос вони навіть і не чули, тим паче про перфоратор з пиловідведенням. Про чисті рукавички навіть мовчу. Результат – забруднені стіни які потрібно переробляти.

Одні не соромляться говорити, що продають китайське полотно, інші під брендом бельгії продають китайське полотно в чотири рази дорожче.

«Комерсанти» створили свої сайти і переконують людей, що займаються натяжними стелями роками. Ось дуже популярна фірма яка займається натяжними стелями в Івано-Франківську (тисни сюди ), а це фірма у Москві (тисни сюди ). Як Ви гадаєте, хто в кого скопіював цілий сайт? Вони тільки перевели текст з російської на українську, а всі фото залишили оригінальні. І це не один сайт в Івано-Франківську який має на меті ввести Вас в оману.

Цей «розклад» нам набрид і ми вирішили займатися натяжними стелями. Знайшли професійних людей які встановлюють натяжні стелі. І за цей час безліч задоволених клієнтів і сотні м2 змонтованої натяжної стелі.

Варіанти стель

Матові натяжні
стелі

Сатинові натяжні
стелі

Глянцеві натяжні
стелі

Світлопрозорі
натяжні стелі

З фотодруком

Зоряне небо

Наші роботи

Наші переваги

Безпечний монтаж -
композитно-полімерний балон

Мінімум пилу -
перфоратор з пиловідведенням

Швидкий замір -
лазерний далекомір

Фіксована ціна -
платите суму вказану в договорі

Гарантія на всі натяжні
стелі нами встановлені

Не потрібно електрика -
встановлюємо світильники і люстри

Відгуки

Електронна пошта:

admin@remontlux.if.ua

Номер телефону:

+3 8 (066) 566-59-94