+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Монтаж відкосів із гіпсокартону

Автор: admin

Один із варіантів зробити відкоси на вікнах і на дверях це зробити його із гіпсокартону. І на мою думку це буде самим правильним вибором. І зараз я спробую пояснити чому. Порівнювати будемо із штукатуркою.

Першою перевагою гіпсокартону над штукатуркою є те, що відкоси з нього робляться набагато швидше. Звичайний майстер зробить відкоси на одному вікні за 30-40 хвилин. Що не скажеш про штукатурку. Штукатурити відкос на вікні потрібно вдвічі довше. І одним з недоліків є те, що штукатурний розчин погано тримається до перемички, яка знаходиться над вікном. І тому штукатурка може з часом відвалитися від перемички.

Робити відкоси з гіпсокартону набагато чистіше. Якщо ви не робите капітальний ремонт, а тільки поміняли вікна на нові, то вам навряд чи захочеться штукатурити відкоси. Бо коли розмішується штукатурний розчин, або коли  його накидають на відкос, він бризгає. І в результаті у вас вся кімната буде в розчині.

Перед шпаклюванням штукатурці потрібно дати висохнути хоча б 2-3 дні. А це затянить ремонт який так не довподоби власникам квартири або дому. А щоб шпаклювати відкос зробленого із гіпсокартону, не потрібно чекати доки він висохне. Просто потрібно дати схватитися клею на який приклеїний гіпсокартон.

Мій висновок – краще робити відкоси із гіпсокартону.

Запам’ятайте, що виконувати всі ремонтні роботи повинен професіонал.


ЦІНИ НА МОНТАЖ ГІПСОКАРТОНУ