+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Поклейка паперових шпалер

Автор: admin

Крилата фраза «папір все стерпить» цілком підходить до сучасних паперових шпалер. Міцні, досить стійкі до вологи і сонця, вони до цих пір не втрачають своїх шанувальників. А саме головне, вони є екологічно чистими. Що на даний час є досить актуальним.

Паперові шпалери своїм виглядом поступаються вініловим і флізеленовим. І не тільки виглядом, а ще й ціною. Але для людей які хочуть зробити екологічно чистий ремонт це не завада. Так як це є єдині шпалери які не шкідливі для людини. Такі шпалери ідеально підходять для кімнати малюка.

Приклеїти паперові шпалери якісно досить складно. Це пов’язано з тим, що вони тонкі. Через це потрібно ідеально зашпаклювати стіни і постійно стежити за тим, щоб ніякий бруд не попав під полотно або в клей. Бо це все буде видно в якості бугорків на стіні яка обклеїна шпалерами. І їх потрібно промазувати клеєм, це розм’якшує їх і вони досить легко рвуться. Тому потрібно бути досить уважним і мати досвід. І це ще не всі нюанси які виникають при поклейці паперових шпалер.

Саме тому і така вартість виконання даної роботи.

Запам’ятайте, що виконувати всі ремонтні роботи повинен професіонал.


ЦІНИ НА ПОКЛЕЙКУ ШПАЛЕР