+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Поклейка фотошпалер

Автор: admin

Насолоджуватися видами тропічних лісів, водоспадів і чудових квітів - все це сьогодні можна робити, не виходячи з власного будинку. Організувати «екзотичну подорож», створити декоративний центр в інтер'єрі або невпізнанно змінити простір допоможуть фотошпалери - сучасні матеріали, що поєднують в собі функції стінового покриття та художнього панно.

Навіть не пробуйте клеїти фотошпалери самостійно. Або довіряти цю роботи будь-кому. Їх дуже складно клеїти. І потрібно знати певну технологію поклейки фотошпалер.

По-перше: ці шпалери є дуже тонкими. І саме тому їх можна дуже легко пошкодити. Наприклад використовувати шпатель для розгладжування вінілових шпалер. Для цієї роботи потрібен спеціальний шпатель.

По-друге: потрібно постійно слідкувати за чистотою інструменту. Саме головне, щоб була чиста щітка макловиця якою ви наноситимете клей на шпалери і сам клей. Бо будь-яка піщинка яка опиниться між шпалерою і стіною буде сильно замітною.

По-третє: потрібно клеїти фотошпалери в нахліст. Це тому, що при висиханні фотошпалери зтягуються. І якщо не клеїти їх в нахліст, то на стиках буде видно стіну.

Всі нюанси роботи я перераховувати не буду, якщо вам це інтересно, то ви це можете знайти в інтернеті.

Запам’ятайте, що виконувати всі ремонтні роботи повинен професіонал.


ЦІНИ НА ПОКЛЕЙКУ ШПАЛЕР