+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Коротко про нас

Автор: admin

Ми команда майстрів, яка професійно займається ремонтами квартир, котеджів і офісів. Робимо всі ремонтні роботи «під ключ». Починаючи від монтажу систем опалення і водопроводу, закінчуючи нанесенням декоративних штукатурок і встановленням розеток і вимикачів.

Також доставляємо чорнові матеріали на об’єкт і допомагаємо з вивозом будівельного сміття. Тобто, весь процес ремонту ми беремо на себе. Від вас потрібно тільки купити чистові оздоблювальні матеріали такі як фарба, керамічна плитка, підлогове покриття тощо.

Схема роботи з нами досить проста. Ми зустрічаємося – узгоджуємо дизайн інтер’єру - складаємо кошторис і специфікацію – домовляємося за терміни виконання робіт - закуповуємо матеріали – проводимо ремонтні роботи – розраховуємося по кожному виду робіт після їх закінчення – прибираємо об'єкт після ремонтних робіт - віддаємо ключі від об'єкту замовнику. Зверніть увагу, професійним клінінгом не займаємося, а прибираємо від "грубого" сміття і забруднень.


Скільки років на ринку?

Кожен рік в Івано-Франківську з’являються багато ремонтних фірм, більшість з яких закриваються протягом року. Так як не кожна фірма може задовольнити високі стандарти якості, а також вимоги до них. Тут необхідно бути акуратним, відповідальним, людиною слова (дотримуватися термінів) і порядним, так як людина повністю повинна довіряти майстрам віддаючи їм ключі від об’єкту.

Наша бригада працює під логотипом «Ремонт Люкс» з 2010 року. Відразу створили під цей проект сайт в тому ж році і зареєструвалися в каталозі: http://catalog.i.ua

На фото видно, що сайт був зареєстрованим в каталозі 08.01.2011році.

А зареєстрований домен 07.10.2010 року.

До створення бригади «Ремонт Люкс» наші майстри набиралися досвіду в інших фірмах і бригадах. І маючи за плечима величезний багаж досвіду нам не соромно сказати про себе, що ми є однією з найкращих бригад або фірм у Івано-Франківську.