+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Прибирання квартири після ремонту

Автор: admin

Після завершення будь-якого роду будівельних робіт необхідно провести ретельне прибирання. Найчастіше люди вирішують самі приділити цьому час, оскільки не бажають витрачати свої фінанси на наймання кваліфікованих працівників. З якогось боку бажання заощадити зрозуміло - ремонт, задоволення не дешеве. Але, як показує досвід, краще не економити там, де є ризик втратити набагато більше.

Прибирання квартири, будинку або офісу після ремонту має свої тонкощі. Багато будівельних забруднення відрізняються підвищеною стійкістю до видалення і тут стандартні побутові методи прибирання приміщень рідко ефективні, а часто і шкодять тільки що проведеному ремонту. Є такі плями, з якими впоратися можуть тільки професійне обладнання та спеціальні миючі хімзасоби.

В нашій бригаді «Ремонт Люкс», яка надає ремонтні послуги, з’явилася нова послуга – прибирання після ремонту. За відносно невеликі гроші, ми приберемо ваш об’єкт після ремонтних робіт. Зробимо вологе прибирання підлогових покриттів,плінтусів,  вимиємо з двох сторін вікна, двері, а також вимиємо плитку в санвузлах.

Погодьтеся, будь-який ремонт, навіть самий красивий, не буде так гарно дивитися якщо там брудні вікна, підлогове покриття і санвузли. І саме тому, щоб ремонт був з позитивом, ми і надаємо цю послугу.

З цінами на дану послугу ви можете ознайомитися перейшовши по цьому посиланню.