+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Складання кошторису

Автор: admin

Кошторис, це дуже важливий документ без якого не можна починати ремонтні роботи. Замовник відразу бачить на яку суму він має розраховувати. Без кошторису замовник думає про одну суму, майстри про другу, а в кінці ремонту виникають конфлікти.

Багато недобросовісних бригад і фірм домовляються на словах, що цей вид робіт буде коштувати стільки, а той стільки. І в кінці ремонту випливають додаткові роботи на які замовник не розраховував. Це такі, як встановлення перфорованих кутиків, ґрунтування, прибирання, фугування тощо.

Ми до таких бригад не відносимося. В нас все прозоро і чесно. В нас всі ремонтні роботи починаються з кошторису де все детально розписано. Кожен вид робіт в окремому приміщені, його вартість і метраж .

Перед складанням кошторису ми зустрічаємося в вас на об’єкті і беремо заміри. Там ви розповідаєте, що хочете зробити. Де які стелі мають бути, де декоративна штукатурка, де шпалери. І чим більше ви будете підготовлені до зустрічі, чим детальніше уявлятимете свій ремонт, тим точніше можна буде зробити кошторис. Так як є велика різниця між монтажем дворівневої стелі чи звичайної прямої. Дворівневі стелі, в залежності від складності, можуть бути до двох разів дорожчими в роботі ніж прямі.

Самим кращим рішенням є дизайн проект. По ньому ми можемо скласти кошторис до копійки. Але не кожному це по кишені і дизайн замовники створюють самостійно.

Так як кошторис це дуже трудомісткий процес, необхідно все врахувати, після чого підрахувати, а потім набрати в електронному вигляді. Тому ця послуга є платною. З вартістю цієї послуги ви зможете ознайомитися тут.


Складання специфікації.

В цьому документі буде точно розписано кількість матеріалу який необхідний для того, щоб почати роботу. Це може бути специфікація на електромонтажні роботи, монтаж опалення і водопроводу, на чорнові матеріали для ремонту такі як, шпаклівка, гіпсокартон, саморізи тощо.

В будь-якому випадку, специфікація складається після кошторису і його погодженням з замовником. Дана послуга є безкоштовною.