+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

За якою схемою ми працюємо.

Автор: admin

Перш за все ми чекаємо вашого дзвінка. Після того як ви нам зателефонуєте, ми домовляємося про зустріч. Там ви розповідаєте, що хочете зробити і як уявляєте інтер’єр квартири або приватного будинку. Кращим варіантом буде готовий дизайн проект по якому ми будемо проводити ремонтні роботи.

Далі беремо розміри вашого об’єкту і робимо кошторис вартості всіх ремонтно-будівельних робіт які ви побажаєте зробити. Цей кошторис на 100% буде точно підрахований якщо ви знатиме, що хоче зробити або коли буде дизайн проект.

Якщо ви не знає, що хоче і постійно вносите в інтер’єр зміни, то цей кошторис буде частково не актуальним. Всі додаткові роботи будуть до нього внесені, а ті що не виконувалися – віднято. Додаткові роботи будуть розраховуватися відповідно до нашого прасу який є на сайті.

Якщо вас задовольняє кошторис, то ми складаємо специфікацію і графік виконання робіт. З специфікацією їдемо на базу і купуємо весь матеріал який необхідний для чорнових робіт. Переважно, ми ніде не їдемо, а замовляємо матеріал по телефону і нам його привозять.

Що стосується вартості матеріалу, то ви можете бути впевненими, що ви не переплатите ні копійки. Так як ми співпрацюємо з багатьма базами Івано-Франківська і вони надають нам знижку. На якість матеріалу це не впливає. Ми купуємо завжди якісний і перевірений матеріал.

Після кожного виконаного фронту робіт ми з вами розраховуємося. Наприклад, після того як змонтували гіпсокартон, або зробили електромонтаж. Ніяких грошей на перед ми не беремо.

Після ремонтних робіт ми проводимо прибирання на об’єкті, це нова наша послуга. Без неї ми не проводимо ремонт «під ключ». Миємо підлогу, вікна, санвузли.