+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Купівля і доставка матеріалу

Автор: admin

Після того, як склали специфікацію, ми займаємося закупівлею матеріалів. Матеріали для електромонтажу, монтажу систем опалення та водопроводу ми купуємо в спеціалізованих гуртових магазинах, де ми маємо хороші знижки. Порівняно з магазином "Епіцентр", ці матеріали обходяться набагато дешевше.

Чорнові матеріали для ремонтних робіт, такі як гіпсокартон, шпаклівка, профілі та саморізи, ми купуємо в інших гуртових магазинах. Для цього навіть не потрібно відвідувати їх - достатньо зателефонувати, і вони все привезуть разом з товарною накладною, за яку потрібно буде розрахуватися.

Всі матеріали, які ми купуємо, є якісні та відомих брендів. Важливо ставитися до якості матеріалів для електромонтажу та систем опалення та водопроводу, оскільки це безпека. Неякісний і дешевий провід може перегоріти в стіні в будь-який момент, і що робити, якщо на стінах вже нанесений оздоблювальний матеріал? Це ж саме стосується труб опалення та водопроводу. Тому, дорогі замовники, завжди слухайте майстрів, а не шукайте, де можна зекономити.

Купівлею чистових матеріалів ви займаєтеся самостійно. Це купівля керамічної плитки, фарби, ламінату, плінтусів, багет, світильників, розеток і вимикачів. Якщо в вас дизайнерський ремонт, то допомагає в виборі матеріалів дизайнер, якщо ви таку послугу в нього замовили. В цьому випадку доставкою займаються магазини де ви купуєте матеріал. В цих магазинах можна замовити доставку на конкретну дату і вказати в який час доставити. Це може бути в першій половині дня або в другій.


Всі транспортні витрати оплачуються окремо, тому перевізнику який надавав дану послугу.

Після того як матеріал привезли на об’єкт ми його піднімаємо на поверх. Часто користуємося послугами вантажників, матеріали в меншій кількості піднімаємо своїми силами. З прейскурантом цін на вантажні послуги ви можете ознайомитися тут.