+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Монтаж електричної теплої підлоги

Автор: admin

Останнім часом люди все більше і більше починають встановлювати в своїх домівках електричні теплі підлоги. І це не спроста. Так як електричні теплі підлоги мають багато переваг перед іншими методами обігріву приміщення.

Про всі переваги і недоліки я вам розповідати не буду. А зупинюся на головному.
Електричні теплі підлоги встановлюють, переважно, в тих випадках коли в вас немає автономного опалення в квартирі або будинку ( котлів які працюють на газі або твердому паливі )і немає змоги його встановити. Так як ви проживаєте в тих регіонах де ще не провели газ тощо.
Або коли ви проживаєте в багатоповерхівках і ваш будинок під’єднаний до центрального опалення. Але вам цього недостатньо і ви хочете встановити електричну теплу підлогу  в ванній і коридорі. Так як в цих приміщеннях батареї не кладуть , а ви вимагаєте додаткового комфорту в вашій квартирі.
До основних недоліків можна віднести велике споживання електричної енергії , але якщо ви встановите теплу підлогу тільки в ванній кімнаті , то рахунок в кінці місяця за електричну енергію сильно не зміниться.
Якщо ви вирішили встановити в себе в оселі електричну теплу підлогу, то звертайтеся до нас. Ми маємо великий досвід в встановленні теплих підлог. А самому встановлювати я не рекомендую. Так як тепла підлога знаходитиметься під шаром стяжки або плитки. І саме цьому монтаж підлоги повинен бути надійним.


ЦІНИ НА МОНТАЖ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ