+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Заміна старої проводки

Автор: admin

Перед початком ремонтних робіт в вас виникне запитання : «Чи варто замінювати стару проводку на нову?» Але варто пам’ятати, що більшість наших будинків проектувалися в ті часи, коли нашу техніку вважали фантастикою.

Потужності сучасної побутової техніки значно виросли і надалі ростуть. І проводка перестає справлятися з цими навантаженнями. Взяти для прикладу електричні прилади які знаходяться на кухні: електричний чайник – 1 Квт, духовка електрична – 1-2 Квт, холодильник – 200 – 600Вт, посудомийна машина – 2Квт, мікрохвильова піч – 500-1000 Вт. І з цього видно, що сумарна потужність всіх електричних приладів які знаходяться на кухні – 6 Квт. І це не враховуючи освітлення і т.д. З цією загрузкою не справиться ніяка стара алюмінієва проводка.
Звичайно, всі електричні прилади ви напевно одночасно не будите вмикати. Але якщо це станеться …. , то стара проводка може і згоріти . Я не буду лякати вас наслідками такого замикання, але скажу, що алюмінієву проводку потрібно обов’язково замінювати перед початком капітального ремонту.


ЦІНИ НА ЗАМІНУ СТАРОЇ ПРОВОДКИ