+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Установка електричного щита

Автор: admin

В більшості з нас не так давно в коридорі знаходився електричний лічильний і над ним були дві пробки, які захищали проводку від перегрузки. Погодьтеся, з естетичної точки зору це не дуже красиво виглядає.

Тому тепер люди встановлюють електричний щит. В ньому можуть знаходитися: електричний лічильний , декілька автоматичних вимикачів, реле напруги, пристрій захисного відключення. І ці всі елементи є дуже корисними і практичними. Зараз дізнаєтеся чому.
Автоматичні вимикачі необхідно встановлювати так як вони захищають проводку від перегрузки і короткого замикання. Тобто, робить вашу проводку більш довговічнішою.
Пристрій захисного відключення захищає людину від ураження електричним струмом а також від загорання електричної проводки. І завдяки цьому пристрою ви зможете сміло встановлювати розетку в ванній, і панічно не боятися того, що мала дитина запхає пальці у розетку.
Реле напруги захищає ваші побутові електричні прилади від скачка напруги. Ви напевно часто чули, що в когось згорів холодильник або телевізор від скачка напруги. З цим пристроєм ви зможете спати спокійно і не боятися цього.
І ці всі пристрої кріпляться на DIN рейку яка знаходиться в електричному щиті.
Як ви бачите електромонтаж це не така проста штука як може здатися на перший погляд. І саме тому я рекомендую вам звернутися до нас. Ми надамо вам якісні послуги по електромонтажу.


ЦІНИ НА УСТАНОВКУ ЕЛЕКТРИЧНОГО ЩИТА