+3 8(066) 566 59 94
Дзвонити з 9:00 до 18:00
м. Івано-Франківськ
Неділя ВИХІДНИЙ

Якими роботами ми займаємося

Автор: admin

Ми виконуємо всі ремонтні роботи "під ключ". Це означає, що з наймом нас вам не потрібно шукати інших робітників. Це є значним позитивом для замовника.

Дуже часто бувають випадки, коли до нас на об’єкті робили електромонтаж або водопровід. В результаті, кабеля не ховаються в штробах, бо вони зроблені тільки на глибину штукатурки. Приходиться доштроблювати і ховати їх. Практично на всіх об'єктах кабеля не заховані в підрозетники і не заізольовані. Каналізаційні труби випирають і так далі. Все це потрібно переробляти або доробляти. Замовники не в захваті від цих додаткових робіт. І таких прикладів можна назвати безліч, тому краще щоб всі ремонтні роботи виконувала одна бригада. Де всі працівники працюють в унісон під чітким керівництвом бригадира.

Правильна послідовність ремонтних робіт.

Спочатку робимо всі демонтажні роботи, якщо необхідно муруємо нові перестінки. Після чого монтуємо систему опалення і водопровід. Далі заливаємо стяжку. На цю роботу часто залучаємо іншу бригаду яка виконує суху машинну стяжку. Вона перед звичайною має ряд переваг так і недоліків.

Наступним етапом є електромонтаж, під час цих робіт стяжка висихає і можна завозити на об’єкт гіпсокартон і сухі будівельні суміші. Після чого робимо весь чорновий ремонт, після цього плиточник викладає плитку в санвузлах.

Кінцевими будуть чистові роботи, це фарбування, поклейка шпалер, нанесення декоративних штукатурок тощо. Далі встановлюємо двері. Двері встановлюють майстри того магазину, де ви їх купували.

 

Які об’єкти беремо виконувати?

Також хотілося б поговорити про об’єми робіт. Нам часто телефонують і пропонують зробити ремонт в коридорі або в санвузлі. Так ось, дрібним ремонтом ми не займаємося. Перевага надається ремонту «під ключ», або тим об’єктам де мінімальна вартість ремонтних робіт не є нижчою за 30’000грн.

З чим це пов’язано?

Візьмемо для прикладу ремонт в коридорі і порівняємо його з ремонтом однокімнатної квартири. По часу, ці два ремонти будуть тривати однаково або практично одинаково. Так як перший  день маляр прийде на пів дня і зашпаклює стіни і стелі стартовою шпаклівкою в коридорі. Далі мінімум день необхідно щоб висохло. Після чого наносимо фінішну шпаклівку і так далі. А на іншому об’єкті маляр буде працювати цілий робочий день і коли в нього буде сохнути шпаклівка в першій кімнаті, він буде шпаклювати другу. Вартість цих двох ремонтів буде відрізнятися в декілька разів, при чому,час потрачений практично не відрізнятиметься.

Це не розповсюджується на наших постійних клієнтів. Якщо замовник, який раніше в нас замовляв ремонтні послуги, захоче перефарбувати коридор або замінити розетку, ми з залюбки це зробимо.